Harjoitusajat eli reenit

IKÄLUOKAT 2017

F6 = 2011...12 syntyneet  |  F7 = 10 syntyneet  |  F8 = 09 syntyneet  |  F9 = 08 syntyneet | E10 = 07 syntyneet  |  E11 = 06 syntyneet  |  D = 04...05 syntyneet | C = 02...03 syntyneet

Huomaa, että pelaaja voi olla sijoitettu nuorempien tai vanhempien pelaajien joukkueeseen, jos kaupunginosaan ei muodostu omanikäisten joukkuetta. Erityisesti tyttöjoukkueisiin on yhdistetty pelaajia eri kaupunginosista ja ikäluokista.

Alla olevassa taulukossa ikäluokkamerkintä (F6, F7, F8...) tarkoittaa sitä, missä sarjassa ko. joukkue pelaa.

 

PRINSESSAFUTIS 2017   
keskiviikko 18 - 19  Pirkkahallin nurmi (31.5. alkaen)
 
PRINSSIFUTIS 2017
keskiviikko 18-19 Pirkkahallin nurmi (31.5. alkaen)
 
HALLILA 2017
F7  tiistai / torstai 18 - 19 Hallilan koulun kenttä
 
F9  maanantai / keskiviikko 18 - 19 Hallilan koulun kenttä
 
HERVANTA 2017
F7 tiistai / torstai 17:30 - 18:30 Kuusikkopuiston nappulakenttä
 
F9 tiistai / torstai 18:30 - 19:30 Kuusikkopuiston nappulakenttä
 
HÄRMÄLÄ 2017
F6 maanantai / keskiviikko 18.30 - 19.30 Perkiönpuiston kenttä
 
F7 maanantai / keskiviikko 17.30 - 18.30 Perkiönpuiston kenttä
 
G-tytöt tiistai / torstai 17.30 - 18.30 Perkiönpuiston kenttä
 
F8/9 maanantai / keskiviikko 17-18 Härmälän koulun kenttä
 
E10 maanantai / keskiviikko 18 - 19.30 Härmälän koulun kenttä
 
E / D maanantai / keskiviikko 18 - 19.30 Härmälän koulun kenttä
 
 
KALEVA 2017
2010 - 12 SYNTYNEET
maanantai 17.30 - 18.30 Sorsapuiston nappulakenttä
keskiviikko 17 - 18 Sorsapuiston nappulakenttä
2008-2009 SYNTYNEET
maanantai 17 - 18.30 Sorsapuiston iso kenttä
keskiviikko 18 - 19 Sorsapuiston nappulakenttä
2005-2007 SYNTYNEET
maanantai 18.30 - 20.00 Sorsapuiston iso kenttä
keskiviikko 18.15 - 19.45 Sorsapuiston iso kenttä
 
KAUKAJÄRVI 2017
F6/7/8 tiistai / torstai 17.30 - 18.30 Järvikadun kenttä
 
E10/11 East (Kaukajärvi+Vehmainen)
tiistai 18.30 - 19.30 Vehmaisten nappulakenttä
torstai 18.30 - 19.30 Järvikadun nappulakenttä
 
KESKIKAUPUNKI 2017
F6 / F7
maanantai 18 - 19 Palomäentien kenttä
keskiviikko 17 - 18 Palomäentien kenttä
 
F8 tiistai / torstai 18 - 19 Palomäentien kenttä
 
F9 tiistai / torstai 19 - 20 Palomäentien kenttä
 
E10
maanantai 19 - 20 Palomäentien kenttä
keskiviikko 19.30 - 20.30 Palomäentien kenttä
 
LENTÄVÄNNIEMI 2017 Lentävänniemen ja Tesoman yhteinen aloitusinfo ti 2.5.2017 klo 18.30 Raholan nappulakentällä
Reeniajat julkaistaan kun joukkueet ovat koossa.  Sitä ennen voi käydä esim Tesoman oman ikäluokan reeneissä.
 
MULTISILTA, PELTOLAMMI 2017
F7 maanantai / keskiviikko 17:30 - 18:30 Multisillan nappulakenttä
 
F9 maanantai / keskiviikko 18:00 - 19:00 Multisillan nappulakenttä
 
E/D maanantai / keskiviikko 18.00 - 19.00 Multisillan nappulakenttä
 
 
OLKAHINEN 2017
F6 maanantai / keskiviikko 17.30 - 18.30 Mutarin kenttä
 
 
F7 / F8 tiistai / torstai 17.30 - 18.30 Mutarin kenttä
 
 
F9 / E10 /E11
maanantai 18 - 19 Olkahisen koulun kenttä
torstai 17 - 18 Olkahisen koulun kenttä
 
 
D / C maanantai / torstai 19 - 20 Olkahisen koulun kenttä
 
PISPALA 2017
 
F6 / F7 / F8
maanantai 18.30 - 19.15 Hyhkyn kenttä
keskiviikko 18 - 19 Hyhkyn kenttä
 
F9
maanantai 19.15 - 20.00 Hyhkyn kenttä
keskiviikko 19 - 20 Hyhkyn kenttä
 
Tytöt
maanantai 19.15 - 20.00 Hyhkyn kenttä (yhdessä F9 kanssa)
keskiviikko 17 - 18 Hyhkyn kenttä
 
E11
tiistai 20 - 21 Hyhkyn kenttä
perjantai 16 - 17 Hyhkyn kenttä
 
RUUTANA 2017

F6

maanantai / perjantai 17.15 - 18.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

torstai / perjantai 17:30-18:30 Suinulan nurmikenttä

F7

tiistai 17.15 - 18.30 Ruutanan koulun kenttä

perjantai 18.30 - 19.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

keskiviikko 17:15-18:15 Suinulan nurmikenttä

perjantai 18:30-19:30 Suinulan nurmikenttä

F8

maanantai / keskiviikko 18.30 - 19:30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

tiistai 18:30-19:30 Suinulan nurmikenttä

perjantai 17:30-18:30 Suinulan nurmikenttä

F9

maanantai / perjantai 18.30 - 19.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

keskiviikko 19:30-20:30 Suinulan nurmikenttä

torstai 18:30-19:30 Suinulan nurmikenttä

F-tytöt

tiistai 18.30 -19.30 Ruutanan koulun kenttä

torstai 17.15 - 18.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

tiistai 18:30-19:30 Suinulan nurmikenttä

torstai 17:30-18:30 Suinulan nurmikenttä

E-pojat

tiistai 19.30 - 20.30 Ruutanan koulun kenttä

torstai 18.30 - 19.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

tiistai 19:30-20:30 Suinulan nurmikenttä

torstai 18:30-19:30 Suinulan nurmikenttä

E/D-tytöt

keskiviikko / perjantai 19.30 - 20.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

keskiviikko / perjantai 19.30 - 20.30 Suinulan nurmikenttä

D-pojat

maanantai / torstai 19.30 - 20.30 Ruutanan koulun kenttä

29.5. alkaen:

tiistai / torstai 19.30 - 20.30 Suinulan nurmikenttä

 
 
TAKAHUHTI 2017
2010...12 syntyneet + 2009 tytöt
maanantai / keskiviikko 18 - 19 Takahuhdin koulun pieni tekonurmikenttä
 
2005...2008 syntyneet
tiistai /torstai 18 - 19 Kirkkoladonkadun kenttä
 
 
TESOMA 2017
F6 tiistai / torstai 17 - 18 Raholan nappulakenttä
F7/8 tiistai / torstai 18 - 19 Raholan nappulakenttä
E10/11 tiistai / torstai 19 - 20 Raholan nappulakenttä
 
 
VEHMAINEN 2017
E10/11 East (Kaukajärvi+Vehmainen)
tiistai 18.30 - 19.30 Vehmaisten nappulakenttä
torstai 18.30 - 19.30 Järvikadun nappulakenttä
 
VIINIKKA 2017
F6 / F7 / F8 / F9 maanantai / keskiviikko 17 - 18 Muotialan kenttä
 
 
VUORES 2017
       
F7 ja F9 tiistai / torstai 17.00 - 18.30 Vuoreksen koulun kenttä
 
 
© Copyright 2017 Tampereen Pallo-Veikot ry. All Rights Reserved.