Futisklubi yhteystiedot

Prinsessafutis (3-5 vuotiaat)

Sari Ilola, 046 9099261, ilolasari(at)gmail.com

Prinssifutis (3-5 vuotiaat)

Sari Ilola, 046 9099261, ilolasari(at)gmail.com

Hallila

Ilkka Vuorenmaa, 040 561 8302, ilkka.vuorenmaa(at)iki.fi

Hervanta / Kaukajärvi

Eetu Perkko, 040 418 7110, eetu.perkko(at)gmail.com

Härmälä

Hannakaisa Numminen, 040 552 3537, hannakaisa.numminen(at)tpv.fi Yhteydenotot viesteillä!

Kaleva

Sasu Turunen, 050 341 3612, sasu.w.turunen(at)gmail.com

Keskikaupunki

Piia Poikus, 044 545 1664, piia.poikus(at)gmail.com / Erja Koljonen, 046 895 0563, bukragalleria(at)gmail.com

Lentävänniemi

Sanna Parkkonen, 045 803 5188, parkkonen.sanna(at)gmail.com

Multisilta, Peltolammi

Pirita Kannisto, 045 1112875, kannisto.pirita(at)gmail.com

Olkahinen

Jouni Kaikuranta, 040 709 2027, jouni.kaikuranta(at)tpv.fi

Pispala

Piia Poikus, 044 545 1664, piia.poikus(at)gmail.com / Erja Koljonen, 046 895 0563, bukragalleria(at)gmail.com

Ruutana

Tommi Sairo, 040 540 8370 , tommi.sairo(at)gmail.com / Sami Niemeläinen, 0400 713 489, sami.niemelainen(at)hotmail.com

Takahuhti / Vehmainen

Sasu Turunen, 050 341 3612, sasu.w.turunen(at)gmail.com

Tesoma

Sanna Parkkonen, 045 803 5188, parkkonen.sanna(at)gmail.com

Viinikka

Jaakko Savisaari, 050 514 9083, jaakko.savisaari(at)tpv.fi

Tyttöfutis

Hannakaisa Numminen, 040 552 3537, hannakaisa.numminen(at)tpv.fi Yhteydenotot viesteillä !

Please publish modules in offcanvas position.

Käytämme evästeitä, jotta voimme tarjota mahdollisimman hyvän käyttäjäkokemuksen. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.