Futisklubi yhteystiedot

Kaupunginosapäällikkö Satu-Maria Kuittinen

045 1142174, sammacco(at)gmail.com

Juniorivalmennuspäällikkö Aki Virtanen

040 244 8630, aki.virtanen(at)tpv.fi

Fortum Tutor Jari Visala

045 1301 953, jari.visala(at)gmail.com

Prinsessafutis (3-5 vuotiaat)

Sari Ilola, 046 9099261, ilolasari(at)gmail.com

Prinssifutis (3-5 vuotiaat)

Sari Ilola, 046 9099261, ilolasari(at)gmail.com

Hallila

Ilkka Vuorenmaa, 040 561 8302, ilkka.vuorenmaa(at)iki.fi

Hervanta

Eetu Perkko, 040 4187110, eetu.perkko(at)gmail.com

Härmälä

Hannakaisa Numminen, 040 552 3537, hannakaisa.numminen(at)tpv.fi Yhteydenotot viesteillä! / Leo Loukoila, 050 303 8077, leksa.loukoila(at)gmail.com

Kaleva

Sasu Turunen, 050 341 3612, sasu.w.turunen(at)gmail.com

Keskikaupunki

Erja Koljonen, 046 895 0563, bukragalleria(at)gmail.com / Emmi Kuusisto, emnijk(at)gmail.com / Länsi-Tampere tyttövastaava: Piia Poikus, 044 545 1664, piia.poikus(at)gmail.com

Lentävänniemi

Sanna Parkkonen, 045 803 5188, parkkonen.sanna(at)gmail.com

Multisilta, Peltolammi

Aulikki Koskinen, 040 501 3347, aulikki.koskinen(at)gmail.com

Olkahinen

Jouni Kaikuranta, 040 709 2027, jouni.kaikuranta(at)tpv.fi

Pispala

Erja Koljonen, 046 895 0563, bukragalleria(at)gmail.com / Emmi Kuusisto, emnijk(at)gmail.com / Länsi-Tampere tyttövastaava: Piia Poikus, 044 545 1664, piia.poikus(at)gmail.com

Ruutana

Tommi Sairo, 040 540 8370 , tommi.sairo(at)gmail.com / Sami Niemeläinen, 0400 713 489, sami.niemelainen(at)hotmail.com

Takahuhti

Jaakko Savisaari 050 5149083, jaakko.savisaari(at)tpv.fi

Tesoma

Sanna Parkkonen, 045 803 5188, parkkonen.sanna(at)gmail.com

Vehmainen

Jaakko Savisaari 050 514 9083, jaakko.savisaari(at)tpv.fi

Viinikka

Mika Lahtinen, 040 700 6470, mika.lahtinen(at)laraoy.com

Tyttöfutis

Hannakaisa Numminen, 040 552 3537, hannakaisa.numminen(at)tpv.fi Yhteydenotot viesteillä ! / Länsi-Tampere tyttövastaava: Piia Poikus, 044 545 1664, piia.poikus(at)gmail.com

Please publish modules in offcanvas position.

Käytämme evästeitä, jotta voimme tarjota mahdollisimman hyvän käyttäjäkokemuksen. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.